تبلیغات

دانلود Gwyddion 2.50 + Portable نرم افزار تخصصی اسکن تصاویر میکروسکوپی


در این مطلب از سایت سفیدک در خدمت شما کاربران عزیز هستیم

دانلود Gwyddion + Portable نرم افزار تخصصی اسکن تصاویر میکروسکوپی

دانلود Gwyddion + Portable نرم افزار تخصصی اسکن تصاویر میکروسکوپی

نرم افزار Gwyddion 2.50 که یک برنامه تخصصی تجزیه و تحلیل خواص تصاویر میکروسکوپی است و شما برای اینکار به نرم افزار قدرتمندی بنام Gwyddion نیاز دارید که قادر به اسکن کردن پروب و تعیین زمینه های ارتفاع است.

این برنامه می تواند به شما در انجام این کارها کمک نماید. این برنماه به طور خاص برای تجزیه و تحلیل داده های تصویر SPM طراحی شده است. SPM که برای میکروسکوپ پروب اسکناس است، یک تکنیک است که برای به دست آوردن قطعنامه های اتمی با کیفیت بالا برای پروب های خاص استفاده می شود.

این برنامه با استفاده از تکنیک های پیشرفته ای که برای SPM استفاده می شود، مانند AFM، MFM، STM، SNOM یا NSOM، هر کدام برای تجزیه و تحلیل داده های مختلف مورد نیاز است.

با گشت و گذار عمق تصاویر خاص، Gwyddion می تواند به شما کمک کند مدل های ۳D بسیار دقیق از پروب های مختلف موجود در تصویر را بدست آورید.
شما می توانید ارتفاع را به صورت دستی تنظیم کنید، مفید برای زمانی که برنامه محاسبه ارتفاع کمی بالاتر یا پایین تر از آنچه که شما نیاز به به دست آوردن دارید باشد.
علاوه بر این، شما می توانید فیلتر های رنگ را برای اصلاح تغییرات تصویر یا تمرکز نادرست در هنگام تصویربرداری تصویر اعمال کنید.

این نرم‌افزار وسیله‌ای است برای کار با تصاویر afm که تصاویری در حد بسیار ریز (SMP)(کاوش تصاویر میکروسکپی) . این نرم‌افزار مورد استفاده‌ی در زمینه‌ی فیزیک-لیزر است .

اطلاعات دانلود: حجم : 22 / 18 / 18 مگابایت - رایگان
منبع: دانلود رایگان نرم افزار نویسنده: مهراد امتیاز کاربران: 1 Stars2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading... رمز فایل: www.downloadsoftware.ir

نام: دانلود Gwyddion 2.50 + Portable نرم افزار تخصصی اسکن تصاویر میکروسکوپی

حجم فایل:

پسورد: www.downloadsoftware.ir

لینک های دانلود:

برچسب ها:

سفیدک

توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار