تبلیغات

درخواست شرم آور مادرزن از داماد تهرانی اش +عکس


در این مطلب از سایت سفیدک در خدمت شما کاربران عزیز هستیم

345

پرونده این قتل هفته گذشته در شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران از جنبه عمومی جرم Crime تحت رسیدگی قرارگرفت.

در این جنایت Crime خونین که دهم بهمن سال 82 در خیابان نبرد تهران رخ داد مردی به نام خلیل (49 ساله) با پیچیدن رشته سیم به دور گردنش کشته شد. درجریان تحقیقات، کارآگاهان با کشف سرنخ‌هایی، فرامرز - داماد مقتول - را به اتهام قتل دستگیرکردند.

او نیز در بازجویی‌ها گفت: «نقشه قتل را مادرزنم طراحی کرد و من اجرایش کردم.» پس از این اعتراف‌ها، همسر قربانی جنایت نیز به اتهام معاونت در قتل شوهرش بازداشت شد. او نیز در بازجویی‌ها گفت: «دامادم فرامرز به اتهام سرقت Stealing و جعل در زندان Prison دوران محکومیتش را می‌گذراند که پس از گرفتن مرخصی از زندان بیرون آمد. همان موقع به دلیل اختلاف‌های شدید با شوهرم، نقشه قتل خلیل ـ مقتول ـ را کشیدم و موضوع را با فرامرز در میان گذاشتم.» بدین‌ترتیب قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری، فرامرز ـ متهم ـ را به قصاص محکوم کردند همچنین مادرزنش هم به حبس محکوم شد. پس از تأیید این حکم زمانی که فرامرز چند قدم با چوبه دار فاصله داشت با جلب رضایت دختر مقتول - همسرش - توانست از مرگ رهایی یابد. آنگاه از جنبه عمومی جرم توسط قضات شعبه چهارم به ریاست قاضی Judge عبداللهی و با حضور قاضی کیخواه - مستشار دادگاه - محاکمه شد که قضات او را به 10 سال حبس محکوم کردند. مادرزن نیز همچنان دوران حبسش را می‌گذراند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

درخواست شرم آور مادرزن از داماد تهرانی اش +عکس

فوری / 30 تهرانی امشب دستگیر شدند / گزارش تصویر خبرنگار رکنا از شب چهارشنبه سوری تهران را ببینید + فیلم و عکس

اولین عکس های دلخراش حوادث چهارشنبه سوزی + تصاویر

ناگفته های اولین کسی که به محل سقوط هواپیمای دختران ترکیه ای رسید+فیلم

سرنوشت تلخ مادر و نوزاد تهرانی در انفجار مهیب خانه + عکس

خانه فساد زن آبادانی پاتوق شیطانی مردان عراقی بود

سرنوشت تلخ مادر و نوزاد تهرانی در انفجار مهیب خانه + عکس

قاتل 2 زن تهرانی دیوانه نیست + عکس و فیلم

عکسی عجیب از قاچاق 5 عضو خانواده از ترکیه به ایران

دستگاه خودپرداز را در میدان ونک دزدیدند/ این دومین سرقت عجیب بود+عکس

«دره عشق» قربانگاه 8 دختر ثروتمند ترکیه‌ای + عکس مینا باشاران با نامزدش

شکایت عجیب مرد آبادانی از زنش در کلانتری

عروسم دوستان ناباب پسرم را به خانه راه می دهد! / ناچار بودم دخترم را بدزدم تا او را از خانه شیطان دور کنم!

تازه عروس اصفهانی مادر شوهرش را داخل آتش چهارشنبه سوری هل داد

وقتی راز شوم آتلیه تاریک عکاس لو رفت!

این دختر در حسرت شوهر بود که در دام شیطان افتاد!

اخبار زیر را از دست ندهید:

مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا قاتل 2 زن تهرانی دیوانه نیست + عکس و فیلم ناگفته های اولین کسی که به محل سقوط هواپیمای دختران ترکیه ای رسید + فیلم صحنه ای خونین در پارک چیتگر که همه را به وحشت انداخت خانه فساد زن آبادانی پاتوق شیطانی مردان عراقی بود سرنوشت تلخ مادر و نوزاد تهرانی در انفجار مهیب خانه + عکس شوهرم به خاطر قیافه من با زنان خیابانی ارتباط داشت! / من هم در عوض با پسر جوان همسایه رفت و آمد می کردم تازه عروس اصفهانی مادر شوهرش را داخل آتش چهارشنبه سوری هل داد این شهید حتی پس از شهادت نیز مادرش را رها نکرد +عکس این9 مرد افغان چه کلاهی سر تهرانی ها می گذاشتند؟! + فیلم و عکس انفجار مین پاهای کودک 12 ساله شوشی را گرفت مردان بی غیرت به پیرزن تهرانی هم رحم نکردند + عکس وقتی راز شوم آتلیه تاریک عکاس لو رفت! نسرین پسر بود و مهسا 17 ساله را تهدید کرد تا با هم دوستی کثیفی داشته باشند عروسم دوستان ناباب پسرم را به خانه راه می دهد! / ناچار بودم دخترم را بدزدم تا او را از خانه شیطان دور کنم! «سمیه» پول های کثیفی داشت / این زن دستگیر شد + عکس قتل یک جوان توسط 2 برادر به خاطر «دی‌وی‌دی» در غرب تهران

سفیدک

توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار